کفپوش حیوانات خانگی

کفپوش حیوانات خانگی

دسته بندی
مقالات فوم
زمان مطالعه مقاله
اندک دقیقه
تاریخ انتشار
۲۱ تیر ۱۴۰۱

کفپوش حیوانات خانگی

نگهداری از حیوانات خانگی در منزل و حتی خارج از منزل نیازمند فراهم ساختن شرایط مناسب محیط برای زندگی و سلامت آن هاست. یکی از گزینه های محیط زندگی حیوانات خانگی کفپوشی است که روی آن بازی یا زندگی می کنند. پس در انتخاب کفپوش مناسب برای آن ها باید دقت کافی را داشت. دویدن در فضای باز، چمن یا خاک به سرعت باعث کثیف شدن حیوانات می شود و تمیز نگه داشتن آن دشوار است. بتن نیز می تواند با توجه به شرایط آب و هوا و تابش آفتاب خیلی گرم یا سرد باشد.

حذف بو از بتن هم کار خیلی سختی است. جنس آن نیز برای پاها و بدن آن ها خیلی سخت است و می تواند باعث صدمه به آن ها شود. تشک های حیوانات خانگی نه تنها مقرون به صرفه هستند، بلکه به عنوان عایق از زمین عمل می کنند. آنها می توانند به جلوگیری از سرمای باقی مانده در بتن یا خاک کمک کنند. این امر به ویژه برای سگ هایی که آرتریت دارند یا شروع به آرتروز می کنند مهم است.

ویژگی های کفپوش حیوانات خانگی

با توجه به شرایط حیوانات خانگی کفپوشی که برای آن ها در نظر گرفته می شود باید یک سری ویژگی هایی داشته باشد که عبارتند از:

  • نظافت و شست و شوی راحت
  • امنیت حیوانات و پیشگیری از زخم، درد و شکستگی پای حیوانات
  • نرمی و راحتی برای حیوانات
  • و موارد دیگر… .

پیشنهاد ما برای کفپوش حیوانات خانگی استفاده از کفپوش های لاستیکی یا فومی است.

کفپوش لاستیکی حیوانات خانگی

کفپوش لاستیکی از لاستیک هایی تولید می شود که بسیار با دوام هستند و تمیز کردن آن ها کار بسیار راحتی است. کفپوش لاستیکی حیوانات خانگی چسبندگی و استحکام لازم را دارد که مانع از آسیب دیدن به پنجه حیوانات می شود. محکمی آن نیز به گونه ایست که با ناخن حیوانات خانگی خرد یا خراب نمی شود. این کفپوش اگر به درستی نصب شود حیوانات نمی توانند آن ها را بجوند. استفاده از کفپوش لاستیکی بیشتر برای فضای بیرون از منزل مثل حیاط توصیه می شود اما در صورت دلخواه برای داخل سالن نیز می توانید استفاده کنید.

کفپوش لاستیکی حیوانات خانگی

تشک لاستیکی یا کفپوش گرانولی برای برخی از سگ های مسن که ممکن است از آرتریت رنج می برند مفید است و همچنین برای حیوانات خانگی نیز به تمیزتر نگه داشتن سگ کمک می کند.

اما باید در خرید کفپوش لاستیکی حیوانات خانگی دقت لازم را داشته باشید که از کیفیت خوبی برخوردار باشد. از مواد با کیفیتی تولید شود که بوی نامطبوع و گوگرد نداشته باشد. مواد اولیه ای که شرکت دنافوم برای تولید کفپوش ها به کار می برد از بهترین و مرغوبترین کیفیت و همچنین مواد بدون حساسیت می باشد.

کفپوش تاتامی فومی حیوانات خانگی

اگر فکر می کنید که وزن کفپوش لاستیکی زیاد است به خصوص برای داخل خانه که احتمال جابجا کردن کفپوش وجود دارد، می توانید از کفپوش تاتامی استفاده کنید. تاتامی حیوانات خانگی از فوم EVA تولید می شوند که یکی از مزایای آن سبک بودن آن است. راحت می توانید در هر مکانی که می خواهید نصب کنید. کفپوش تاتامی حیوانات خانگی نهایت راحتی را برای حیوانات فراهم می کنند.

جذب ضربه ی کفپوش تاتامی حیوانات خانگی آن را به یک کفپوش ایده آل به خصوص برای توله سگ ها تبدیل کرده است استفاده از کفپوش ها برای سلامتی استخوان ها و مفاصل حیوانات در حال رشد و فعال با هر اندازه ای مفید است. از دیگر مزیت کفپوش تاتامی شست و شو و تمیز کردن راحت آن است. رنگبندی متنوع تاتامی هم آن را به یک کفپوش خوب برای ساخت پترن های زیبا تبدیل کرده است.

مرکز خرید کفپوش تاتامی

شرکت دنافوم تولید کننده کفپوش تاتامی در رنگبندی متنوع و ضخامت مختلف از بهترین مواد اولیه برای ساخت آن ها استفاده می کند. برای خرید از این مرکز خرید کفپوش تاتامی با شماره های ما تماس بگیرید و از راهنمایی های کارشناسان ما استفاده کنید.

نظرات کاربران دنافوم
ثبت نظر جدید

نوزده + یازده =

ثبت نظر جدید

5 × 1 =